Pierwsze webinarium w ramach programu Akademia Edukacji Hybrydowej

W dniu 17 września o godzinie 19.30 rozpoczęło się webinarium pt. „Czy czegoś nauczyła nas (wymuszona) edukacja zdalna?” z prof. Jackiem Pyżalskim. Wydarzenie to było jednocześnie inauguracją programu "Akademia Edukacji Hybrydowej", którego celem jest zapewnienie wsparcia merytorycznego i psychologicznego nauczycielom z Tarnowa. Program jest finansowany z grantu Urzędu Miasta Tarnowa.
dr hab. Jacek Pyżalski pracuje na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz  Krajowym Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy. Jest autorem licznych publikacji, w tym najbardziej znanych, poświęconych agresji elektronicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz trenerem w obszarze komunikowania i trudnych zachowań, a także ekspertem w zakresie edukacji medialnej. Należy do Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej. 

W trakcie webinarium prof. Pyżalski polecił tarnowskim nauczycielom publikację pt. „Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19. Z dystansem o tym, co robimy obecnie jako nauczyciele”. E-book dostępny za darmo na stronie https://zdalnie.edu-akcja.pl/ Warto wspomnieć, że autorem jednego z rozdziałów tej publikacji jest tarnowski nauczyciel, laureat tytułu Nauczyciel Roku i członek grupy Superbelfrzy, Marcin Zaród (współtwórca programu Akademii Edukacji Hybrydowej). 
Na zakończenie webinarium miała miejsce sesja pytań i odpowiedzi, poprowadzona przez Dorotę Uchwat-Zaród i Marcina Zaroda ze Stowarzyszenia Tarnowska Akademia Nauki. Na pytania zadawane przez tarnowskich nauczycieli odpowiadał profesor Jacek Pyżalski.
Share:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Popularne posty

Szukaj na tym blogu

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polecany post

Tutorial nr 2: Formularze Google, czyli samosprawdzające się testy

Drugim narzędziem wybranym przez nauczycieli uczestniczących w naszym programie były Formularze Google , które nadają się do tworzenia samos...

Recent Posts

Pages

Theme Support

Need our help to upload or customize this blogger template? Contact me with details about the theme customization you need.