Pierwszy tarnowski meet-up dla nauczycieli


Korzystając ze sprzyjających warunków pogodowych, w piątek 25 września na terenach rekreacyjnych Kantoria przy ul. Piłsudskiego odbył się pierwszy w historii, tarnowski meet-up dla nauczycieli. Spotkanie miało miejsce na świeżym powietrzu, dzięki czemu łatwiej było zachować zasady dystansu społecznego. 


Meet-upy to nieformalne spotkania osób, których łączą wspólne zainteresowania i pasje. Ten rodzaj wymiany doświadczeń jest bardzo popularny np. w USA.  Podczas tarnowskiego spotkania, które było zarazem podsumowania  mieliśmy szansę podyskutować o tym, jak przebiegała edukacja zdalna od marca tego roku. Dyskutowaliśmy m.in. o tym, jak można się lepiej przygotować do ewentualnego ponownego przejścia w ten tryb pracy. 


Spotkanie odbyło się w ramach podsumowania pierwszego tygodnia działalności programu Akademia Edukacji Hybrydowej, którego hasło przewodnie to: "Refleksja i wnioski z edukacji zdalnej wiosną".


Share:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Popularne posty

Szukaj na tym blogu

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polecany post

Tutorial nr 2: Formularze Google, czyli samosprawdzające się testy

Drugim narzędziem wybranym przez nauczycieli uczestniczących w naszym programie były Formularze Google , które nadają się do tworzenia samos...

Recent Posts

Pages

Theme Support

Need our help to upload or customize this blogger template? Contact me with details about the theme customization you need.