Start programu "Akademia Edukacji Hybrydowej"

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!
Z grupą osób związanych z Tarnowem oraz będących członkami lub byłymi członkami grupy Superbelfrzy RP założyliśmy w Tarnowie stowarzyszenie "Tarnowska Akademia Nauki" i dzięki finansowaniu miasta udało się nam uruchomić program "Akademia Edukacji Hybrydowej", w którym będziemy do końca roku 2020 udzielali wsparcia merytorycznego i psychologicznego w związku z edukacją zdalną i hybrydową tarnowskim nauczycielom (zarówno szkół publicznych, prywatnych jak i niepublicznych, także tym, którzy zamieszkują na terenie miasta, a pracują w szkołach w okolicznych gminach).

zdjęcie na licencji CC ze strony pixabay.com

Korzystamy m.in. z zewnętrznych specjalistów, najlepszych w swoich dziedzinach.

Program startuje już w najbliższy czwartek od wykładu online i spotkania z prof. Jacek Pyżalskim, ekspertem w dziedzinie zagadnień na pograniczu edukacji oraz świata online.

Tutaj znajdziecie adres naszej zamkniętej grupy facebookowej o nazwie "Akademia Edukacji Hybrydowej", który warto przekazywać nauczycielom, o których wiecie, że spełniają kryteria związane z Tarnowem. Uwaga, prosimy o zgłoszenia do grupy tylko osoby, które albo:

a) mieszkają na terenie Tarnowa i pracują w dowolnej szkole

b) pracują w szkole na terenie miasta Tarnowa

Jeśli sami wysyłacie prośbę o dołączenie, nie zapomnijcie odpowiedzieć na dwa pytania, które pojawią się  na ekranie po wysłaniu zgłoszenia. (pytania potwierdzają, że spełniacie warunki uczestnictwa opisane w punktach a lub b powyżej)

Trzymajcie za nas kciuki i śmiało udostępniajcie ten post, żeby dotarł do nauczycieli Waszych dzieci!

Więcej informacji już niedługo na stronie www naszego stowarzyszenia oraz na Facebooku.