Samouczek dotyczący narzędzia Mentimeter.com

Oddajemy w Państwa ręce tutorial poświęcony platformie Mentimeter.com. Jest to platforma do przeprowadzania anonimowych sondaży - w ten sposób można np. zapytać na początku lekcji naszych uczniów, żeby określili jak się czują, albo pod koniec lekcji wprowadzić tzw. "exit ticket", czyli szybką informację zwrotną na temat tego, czego się nauczyli, a z czym mają problemy.

Mentimeter można też użyć na zebraniu z rodzicami, organizowanym w formie online.

Tutorial można obejrzeć poniżej: