Szanowni Państwo,

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej na webinarium pt. Pomoc dla nauczyciela wczesnoszkolnego na czas edukacji zdalnej, które odbędzie się w czwartek 12 listopada o godz. 20.00 w formie online. Szkolenie organizowane jest w ramach miejskiego programu Akademia Edukacji Hybrydowej.

Webinarium poprowadzi Dorota Zaród, nauczycielka matematyki, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wieloletnim stażem, związana przez długi czas z grupą Superbelfrzy RP, edukatorka w programie “Zaprogramuj przyszłość”, Ambasadorka Edukacji w projekcie “Edukacja Globalna - Efekt Domina”, uczestniczka programów Mistrzowie Kodowania i Superkoderzy.

W programie szkolenia znajdzie się omówienie narzędzi do rozwijania współpracy, tworzenia wirtualnej przestrzenia klasowej i zapewnienia przyjaznej atmosfery w czasie nauki: Padlet, Jamboard, Wordwall. Przedstawione zostaną też zasady utrzymywania bliskiej relacji z uczniami, z którymi dzieli nas odległość, a także zasady wykorzystania możliwości poznanych narzędzi do nauki pracy grupowej.

Link do rejestracji dla osób, które nie uczestniczą jeszcze w programie Akademia Edukacji Hybrydowej: www.bit.ly/wczesnoszkolnezdalnie  (osoby, które rejestrowały się na wcześniejsze szkolenia w ramach programu, nie muszą rejestrować się ponownie, a link do szkolenia dostaną w czwartek około południa).