Zaproszenie na czwartkowe webinarium pt. Pomoc dla nauczyciela wczesnoszkolnego na czas edukacji zdalnej

 Szanowni Państwo,


Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej na webinarium pt. Pomoc dla nauczyciela wczesnoszkolnego na czas edukacji zdalnej, które odbędzie się w czwartek 12 listopada o godz. 20.00 w formie online. Szkolenie organizowane jest w ramach miejskiego programu Akademia Edukacji Hybrydowej. 

Webinarium poprowadzi Dorota Zaród, nauczycielka matematyki, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wieloletnim stażem, związana przez długi czas z grupą Superbelfrzy RP, edukatorka w programie “Zaprogramuj przyszłość”, Ambasadorka Edukacji w projekcie “Edukacja Globalna - Efekt Domina”, uczestniczka programów Mistrzowie Kodowania i Superkoderzy.
W programie szkolenia znajdzie się omówienie narzędzi do rozwijania współpracy, tworzenia wirtualnej przestrzenia klasowej i zapewnienia przyjaznej atmosfery w czasie nauki: Padlet, Jamboard, Wordwall. Przedstawione zostaną też zasady utrzymywania bliskiej relacji z uczniami, z którymi dzieli nas odległość, a także zasady wykorzystania możliwości poznanych narzędzi do nauki pracy grupowej.
 
Link do rejestracji dla osób, które nie uczestniczą jeszcze w programie Akademia Edukacji Hybrydowej: www.bit.ly/wczesnoszkolnezdalnie  (osoby, które rejestrowały się na wcześniejsze szkolenia w ramach programu, nie muszą rejestrować się ponownie, a link do szkolenia dostaną w czwartek około południa).

Nauczycieli chcących poszerzyć swoje umiejętności związane z obsługą narzędzi przydatnych w edukacji zdalnej zachęcamy do dołączenia do facebookowej grupy wsparcia techniczno-merytorycznego pod adresem  https://www.facebook.com/groups/akademiaedukacjihybrydowej
Share:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Popularne posty

Szukaj na tym blogu

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polecany post

Zaproszenie na czwartkowe webinarium pt. Pomoc dla nauczyciela wczesnoszkolnego na czas edukacji zdalnej

  Szanowni Państwo, Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej na webinarium pt.  Pomoc dla nauczyciela wczesnoszkolnego...

Etykiety

Recent Posts

Pages

Theme Support

Need our help to upload or customize this blogger template? Contact me with details about the theme customization you need.