Podsumowanie i ewaluacja programu Akademia Edukacji Hybrydowej

 W grudniu 2020 roku nasze stowarzyszenie zakończyło realizację trzymiesięcznego programu wsparcia dla nauczycieli w edukacji zdalnej pt. "Akademia Edukacji Hybrydowej'. Program realizowany był ze środków Urzędu Miasta Tarnowa i obejmował nauczycieli tarnowskich szkół oraz nauczycieli zamieszkałych w Tarnowie a pracujących w ościennych gminach.W ramach programu:

1) Powstało 15 filmowych materiałów instruktażowych (tzw. samouczków) dotyczących narzędzi przydatnych w nauce zdalnej i hybrydowej

2) Przeprowadzono 4 szkolenia w formie webinariów 

3) Odbyły się 3 spotkania (meetupy) grup wsparcia i rozwoju zawodowego

4) Odbyła się jedna prelekcja ekspercka w formie online

5) Prowadzona była stała grupa wsparcia online (grupa facebookowa)

Do programu zgłosiło się ponad 460 tarnowskich pedagogów, w tym w grupie wsparcia na Facebooku brało udział 326 osób objętych programem.

Webinary gromadziły średnio około 120 uczestników, a z samouczków skorzystało kilkaset osób.

Po zakończeniu programu przeprowadzono ewaluację programu, a jej wyniki są następujące:

  • W programie AEH poznałam(em) nowe narzędzia do lekcji zdalnych. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 86% respondentów.
  • W programie AEH rozwinęłam(em) swoje umiejętności dot. uczenia zdalnego. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 85% respondentów.
  • Program zainspirował mnie do zmiany swojego podejścia/metod. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 62% respondentów.
  • Program pomógł mi w prowadzeniu zdalnych zajęć. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 76% respondentów.
  • Program jest potrzebny w Tarnowie. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 69% respondentów.
  • Myślę, że warto program AEH kontynuować w 2021 roku. Na pytanie to pozytywnie odpowiedziało 88% respondentów.
  • Odpowiedzi na pytania otwarte, w tym dotyczące tego, co można by w programie usprawnić, znajdziecie Państwo w załączonej galerii zdjęć.
Share:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Szukaj na tym blogu

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

Akademia Edukacji Hybrydowej samouczek tutorial Agata Damian Marcin Zaród Scratch kompetencje informatyczne podstawy programowania Kodowanie w TANie Loom Natalia Zaród Skrzynka z narzędziami Webinarium angielski edukacja zdalna informatyka kodowanie nauka angielskiego programowanie rzeczowniko-czasowniki tarnowska akademia nauki Agnieszka Wojtarowicz Ankieta narzędzia tutoriale samouczki genially formularze google google meet Anna Mazur Bumi Philips Dorota Zaród Dysk google narzędzia google Emaze samouczek tutorial prezentacje Formularze Google samouczek tutorial Akademia Edukacji Hybrydowej Marcin Zaród Korczak Meetup Meet-up Mentimeter Program wsparcia nauczycieli Pyżalski Pyżalski COVID-19 Publikacja Marcin Zaród Dorota Uchwat-Zaród Akademia Edukacji Hybrydowej Webinarium Rejestracja Samouczki Tutoriale Podsumowanie Marcin Zaród Screencast Screencastomatic Teams Teams samouczek Teams samouczek tutorial Notes zajęć Marcin Zaród Akademia Edukacji Hybrydowej Teamsy Wakelet Marcin Zaród Padlet tutorial samouczek Akademia Edukacji Hybrydowej akceptacja angielski z podwójną prędkością dekalog edukacji zdalnej edukacja wczesnoszkolna ewaluacja podsumowanie Akademia Edukacji Hybrydowej freerice jak nagrać widok ekranu jak zrobić sondaż języki obce kompetencje korczakowska learningchocolate lyricstraining metody pracy misja narzędzia dla nauczyciela narzędzie do nagrywania ekranu nowe godziny nękanie o nas pedagogika korczakowska quizizz quizlet rasizm seksizm skracacze linków skróć link TAN Marcin Zaród samouczek tutorial skróć link tiny.url tolerancja tutorial genially genial.ly samouczek Akademia Edukacji Hybrydowej Marcin Zaród wizja

Polecany post

Podsumowanie i ewaluacja programu Akademia Edukacji Hybrydowej

 W grudniu 2020 roku nasze stowarzyszenie zakończyło realizację trzymiesięcznego programu wsparcia dla nauczycieli w edukacji zdalnej pt. &q...

Etykiety

Recent Posts

Pages

Theme Support

Need our help to upload or customize this blogger template? Contact me with details about the theme customization you need.